Polityka Prywatności

Firma Promenada Studio Sylwia Michałkiewicz, z siedzibą w Zamościu, przy ul. Kresowa 7/5. NIP: 922-276-73-33, REGON: 363688430, będąca administratorem Portalu pod adresem promenadadruk.pl zbiera wyłącznie dane osobowe niezbędne do realizacji procesu zamówień, oraz prawidłowej obsługi Klientów w drukarni internetowej promenadadruk.pl

Rejestrując konto Klient wyraża zgodę na zapisanie podanych przez siebie danych w bazie danych powiązanej z portalem promenadadruk.pl. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez podania tych danych proces realizacji zamówienia jest niemożliwy.

Właściciel portalu promenadadruk.pl nie wykorzystuje zapisanych w systemie danych swoich Klientów do rozsyłania na zarejestrowane adresy email lub numery telefonów wiadomości innych niż proces realizacji zamówienia (powiadomienia systemowe) lub ważnych informacji dotyczących działania lub zmian w samym portalu, chyba, że Klient wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany w trakcie rejestracji adres e-mail.

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Zgodne z ww. Ustawą, Klienci serwisu www.promenadadruk.pl mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania w dowolnym czasie, oraz usunięcia.

Aby usunąć dane należy napisać prośbę o usunięcie danych na adres e-mail biuro@promenadadruk.pl, z adresu e-mail z jakiego została dokonana rejestracja. Usunięcie konta nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od zapoznania się z prośbą użytkownika.

Dane osobowe są udostępniane podmiotom trzecim, z którymi współpracuje Administrator danych (to jest firmom kurierskim i operatorom płatności) wyłącznie w zakresie koniecznym do prawidłowej realizacji zamówień. Nie udostępniamy ich podmiotom trzecim w celach marketingowych lub reklamowych.

Z uwagi na kwestie techniczne, ułatwiające korzystanie z portalu, przesyłane są pliki cookie na komputery użytkowników. W celach statystycznych, zapisywane są również informacje na temat adresów IP komputerów użytkowników. Są one zbierane anonimowo, w sposób skumulowany i nie wskazują bezpośrednio na konkretnego użytkownika. Nie zawierają żadnych danych osobowych, ale pozwalają nam na personalizację stron i ofert. W każdej chwili możesz zablokować instalowanie plików cookies lub usunąć wcześniejsze, wykorzystując stosowne opcje Twojej przeglądarki internetowej.